KONSER ORGANİZASYONU

20 Nisan 2018

Organizasyon

İLETİSİMİLETİSİM

REKLAMIN İYİSİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

Bulamazsanız arayın biz sizi alırız…

Aklınıza takılan her soruda ATOMEDYA Ekibi cevaplamak için burada bekliyor olacak. Size uygun çözümler üretmemiz için bize ulaşabilirsiniz.

Adress

Büsan Sanayi Sitesi Fevzi Çakmak Mah.10638 Sk.

C2/Blok 106 Selçuklu / KONYA

Phone

0332 320 10 90

0506 0 20 30 40 

Mail

info@atomedya.com

İletişim Formu


NE İŞ YAPARIZ?NE İŞ YAPARIZ?

SİZİ CÜMLE ALEME REKLAM EDERİZ.

Reklam Kampanyaları

Reklamın iyisi çok güzeldir. Kötüsü de bir o kadar zararlı. Adım duyulsun da nasıl duyulursa duyulsun diye düşünenler kısa soluklu markalar oldular. Yıllara meydan okuyan markalar da hedef kitlesi ile ürün ya da hizmet haricinde buluştukları yegane mecra olan reklam çalışmalarında, marka konumlarını yukarı taşımak için sürekli gayret veriyorlar.
Rekabet çok, dünya artık daha hızlı dönüyor. Reklam şart!

KREATİF

Fark yaratmak için farklı olmanın gerekliliğine inanıyor, büyük etki için güçlü fikirlere ihtiyaç olduğunu biliyoruz. Bu yüzden markanız için yaratıcı fikirler üretiyoruz.

Dijital Dünya

Teknoloji gelişiyor, dünya değişiyor, insanlar dijitalleşiyor. Medya Plaza olarak biz; markaları dijital dünyayla entegre hale getiriyor, doğru iletişim stratejileri ile markaları tüketicilerle buluşturuyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal medya üzerinde tüketiciye ulaşmanın sadece basit bir paylaşımla olmadığını iyi biliyoruz. Medya Plaza olarak biz, doğru stratejilerle, yaratıcı fikirlerle, ortak duyguyla temas ederek marka-hedef kitle etkileşimi sağlıyoruz.

Medya Planlama

Biz; reklamın iyisi kötüsü olduğuna inandığımız gibi, doğru yerde ve zamanda yer almadığında da etki uyandırmadığına inanırız. Doğru hedef kitleye, en doğru zamanda ve yerde, en az bütçeyle reklamınızın doğru mecralarda yer alması için çalışıyoruz.

Görsel Tasarım

Her şey, farklı olmakla alakalıdır. Eğer görsel tasarıma başlarken kullanacağınız kağıdı ve kalemi henüz elinize almadan farklı düşünebiliyorsanız, her gün on binlerce görsele maruz kalan insanların aklında kalma ihtimaliniz çok daha yüksek demektir. MAE olarak temel yaklaşımımız; sektör bağımsız olarak, farklı olanı yakalama gayretini hiç bırakmamaktır.

E-Ticaret

En büyük e-ticaret sitelerinin kullandığı, Tükiye’nin en iyi e-ticaret alt yapısı ile başarıyı zaman kaybetmeden yakalayın.
Benzersiz kapsamda, 7/24 Teknik Destek, Kampanya Kurguları, Pazarlama Modülleri ve Mobil Uygulamalar ile fark yaratın!

Sosyal Medya Tasarımı

Hedef kitleye uygun platformu belirliyoruz,Hedef kitlemizi seçerek uygun Yaş, cinsiyet, il, ilçe, bölge ve ilgi alanlarını belirliyoruz,
Hedef kitleye özel etkili reklam kampanyaları (Reklam içeriğinin hazırlanması, reklam dilinin belirlenmesi, kullanılacak iletişim kanalları, kullanılacak materyalleri) üretiyoruz,
Ve tüm bu süreçleri sosyal medyada reklamlarında daha ulaşılır daha güvenilir olmak için reklam bütçenizi en uygun şekilde planlıyoruz.

Web tasarım

Web tasarım, günümüzde işletmelerin mevcut müşterilerinin kolay iletişime geçebilmesi, ürün ve hizmetlerini rahatça sağlıyabilecek platfromlarını sizin için tasarlıyoruz.

HAKKIMIZDAHAKKIMIZDA

ATOMEDYA 3 YASINDA

REKLAM AJANSI