Hakkımızda

2000 yılından beri üreten ve bu doğrultuda çalışan, bir tam hizmet ajansıyız. Yapacağımız her yeni işte, bir önceki işten daha iyisi olacağını düşünerek en iyisini yapmak ve müşteri memnuniyetini kazanmak bizim hedefimizdir. Masaüstü ve dijital yayıncılıkta ATOMEDYA Reklam Ajansı olarak firmalara özel, uygun çözümler üretiyoruz. Reklam tecrübemizle müşterilerimizin danışmanlığını yaparak istedikleri hedeflere ulaşmalarını sağlıyoruz. Her zaman "Sizi Cümle Aleme Reklam Ederiz" düşüncesiyle durmadan çalıştık ve çalışıyoruz.

Sosyal Medyada Biz

Hedef kitlemiz ile sürekli iletişimde bulunmak, geri bildirim alabilmek ve istenilen bilgileri kolaylıkla hedef kitlemize ulaştırabilmek için sosyal medyada aktif bir şekilde yer alıyoruz. Ayrıca müşterilerimizin sosyal medya yönetimlerini gerçekleştiriyoruz. Markalarımız için dijital pazarlama fikirlerini hayata geçiriyor, sosyal medya mecralarında uyguluyoruz.

Felsefemiz

Yaratıcılık tasarıma, tasarım performansa, performans başarıya götürür!

Ne Yapıyoruz?

Türk markalarını dünya markalarıyla rekabete hazırlıyoruz. Evrensel tasarım anlayışları çerçevesinde logo ve kimlik tasarımını yapıyor, stratejik marka konumlandırması ve iletişim çalışmalarını yürütüyoruz. Her biri alanında uzman ekiplerimiz tarafından kusursuz bir hale gelene kadar üzerine düşünülmüş, bir disipline, tutarlılığa ve sürekliliğe sahip markalar yaratıyoruz.